İzmir’e Lowbed Ağır Nakliye

Lowbed Taşımacılık, her zaman deneyimli personeli ve ekipmanlarla İzmir’den tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Önceliğimiz müşterilerimize katma değerli çözümler sunmaktır. Müşterilerimize hızlı ve etkili ağır nakliye çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Nitelikli teknisyenlerimiz, sürücülerimiz ve iyi donanımlı araç filomuz, Türkiye’nin herhangi bir yerindeki herhangi bir ağır nakliyenin üstesinden gelir. Ağır, geniş ve yüksek yüklerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Sektörde lider olmamızın sebebi tecrübe, deneyim ve sağlam altyapıya sahip olmamızdır.
İster iş makinelerimiz, ister servis aracı veya kamyon olsun, tüm araçlarımız Euro6 çevre standardını karşılayan motorlara sahip, en yeni ve en çevre dostu tiptedir. Bu, iyi iş ekonomisi ve çevre üzerinde mümkün olan en az etkiyi sağlar. Tüm servis araçlarımız ve kamyonlarımız da kendi spesifikasyonlarımıza ve gereksinimlerimize göre özel olarak tasarlanmıştır. Bu, müşterilerimiz için kalite, esneklik ve maksimum değer sağlayabileceğimiz anlamına gelir.

İzmir Ağır Nakliye Firmaları

Büyük forkliftleri ve konteynerı Türkiye çapında taşımak için sektördeki en deneyimli ve yetkin nakliye şirketlerinden biriyiz. Firmamızın kara yoluyla nakliye konusunda geniş deneyimi vardır. Bu nedenle, tüm taşımaların belgelendiğinden ve tüm izin, sigorta vb. gerekliliklere uyduğundan emin olabilirsiniz. Diğer bir deyişle, iş makinenizin varış noktasına güvenli ve verimli bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz.

İzmir’e Lowbed

Lowbed Taşıma işlemi ancak deneyimli, profesyonel ekipler tarafından ve uygun bir lowbed araç ile yapılabilmektedir. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile lowbed nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Lowbed taşımacılığı alanında profesyonel hizmet anlayışı ile çözüm odaklı hareket etmekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve taşınacak aracın sorunsuz teslim edilmesidir. Ayrıca müşterilerimize sadece eşya taşımacılığı değil, lojistik, depolama ve güvenlik gibi hizmetler de sunmaktayız.

İzmir Ağır Nakliyat

Normal nakliye araçlarının taşıyamayacağı yükler Lowbed Taşımacılığı ile uzun mesafelere taşınabiliyor. Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

Lowbed Afyon

Lowbed, normal kamyon gibi araçlarla taşınamayan büyük, ağır ve uzun araçların taşınmasıdır.

Lowbed taşıma kapasitesi, yükseklik sınırı, yükleme, boşaltma ve manevra kabiliyeti gibi sorunları ortadan kaldıran bir tasarıma sahiptir. Lowbed ölçüleri taşınacak aracın boyutuna ve ağırlığına göre tasarlanmakta olup gerektiğinde lowbed araçlar uzayabilme özelliğine de sahiptir. Tonlarca yükün uzun mesafelere zarar görmeden taşınmasını sağlayan lowbed taşımacılıkta lowbed araçlar kadar önemli olan bir diğer konu da lowbed araç kullanacak sürücülerin ülke ve yol prosedürlerine hakim, coğrafi bilgi birikimine sahip olmasıdır.

Lowbed Taşımacılık Denizli

Ölçü dışı taşımacılık olarak da bilinen ağır yük taşımacılığı hizmetlerinden biridir. Bu nedenle lowbed nakliye fiyatları taşınacak yükün tonajına ve gideceği bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Lowbed taşımacılığı ile tüm askeri teçhizat, ağır makineler, rüzgar türbinleri, köprü kirişleri vb. ağır malzemeler taşınmaktadır. Bu nedenle, böyle bir hizmet için farklı lowbed fiyatları vardır. Hızlı ve güvenli bir şekilde lowbed hizmeti almak ve size özel fiyat avantajlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Lowbed

İş makinaları ve aksamları, vinç ve aksamları, trafo, fabrika ve fabrika ekipman ve ekipmanları, kazan, enerji santralleri, çelikhaneler, çimento fabrikaları, çimento değirmeni, madencilik ekipman, büyük borular, inşaat ekipmanları, jeneratörler, türbinler, petrol ve gaz kuyusu ekipmanları, silindirik tanklar, prefabrik yapılar, mobolar, ofis konteynerleri, petrol platformu parçaları, reaktörler, kazanlar, kuleler, vinçler, ısıtıcılar, presler, lokomotifler, beton santralleri, Asfalt plentleri, tekneler gibi her türlü ağır sanayi sektöründeki mal ve ürünlerin yanı sıra demir cevheri, tahıl, inşaat demiri ve çimento gibi her türlü dökme, torbalı, ambalajlı ve paletli yükler, sığmayan büyük hacimli yükler kaplarda, dökme yük taşımacılığı ve benzeri ağır ve/veya hacimli ve/veya vinç veya iş makineleri ile taşınan her türlü yük bulunmaktadır.

  • Hızlı Teklif Al

    Teklif Formu

  • WhatsApp
  • Phone